Jak se přihlásit

  1. Přečtěte si soutěžní podmínky.

  2. Vytvořte návrh dřevěné stavby v požadovaných formátech.

    POZOR! Poster musí být ve formátu B1 v pdf.

  3. Návrh odešlete pomocí přihlašovacího formuláře na tomto webu on-line.
    Nejpozději 7. 7. 2022 do půlnoci.

Další tipy:

  • Počkejte si na potvrzení, že je vaše soutěžní dílo v pořádku a je přijato do soutěže.

  • Dejte vědět svým známým, že pro vás mohou během hlasování veřejnosti hlasovat. Vy i oni tím můžete vyhrát (vy 1. místo, oni cenu pro hlasující).

Soutěžní podmínky Stavby s vůní dřeva

Partneři projektu Stavby s vůní dřeva 2022

Významní partneři

Ministerstvo zemědělství Lesy České republiky Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Javořice a.s.

Ceny věnovali

Kronospan CR, spol. s.r.o. Lesy České republiky Ministerstvo průmyslu a obchodu STORA ENSO ČR VOŠ a SPŠ Volyně

Mediální partneři

ADmagazin.cz Bydlet.cz Dřevařský magazín Dřevostavitel Konstrukce SmartEmailing Stavebnictví

Záštity

Ministerstvo zemědělství Ministerstvo průmyslu a obchodu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo životního prostředí Asociace krajů České republiky

Akce se koná pod záštitou Ministra zemědělství Zdeňka Nekuly, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva životního prostředí a Asociace krajů ČR.

Záštity škol

ARCHIP s.r.o. - soukromá škola architektury Praha Fakulta lesnická a dřevařská, České zemědělská univerzita Lesnická a dřevařská fakulta, Mendelova univerzita v Brně Drevárska fakulta, Technická univerzita vo Zvolene Fakulta architektury, České vysoké učení technické Fakulta architektury, Vysoké učení technické v Brně Fakulta architektúry a dizajnu, Slovenská technická univerzita v Bratislave Fakulta stavebná, Slovenská technická univerzita v Bratislave Fakulta stavební, České vysoké učení technické Fakulta stavební, Vysoké učení technické v Brně Stavebná fakulta, Žilinská univerzita v Žiline Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni Fakulta aplikovaných věd, Západočeská univerzita v Plzni Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, Západočeská univerzita v Plzni Fakulta umění a architektury, Technická univerzita v Liberci Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Další podpora

Ministerstvo zemědělství Ministerstvo životního prostředí

Projekt Stavby s vůní dřeva 2022 byl realizován za finanční podpory Ministerstva zemědělství a Ministerstva životního prostředí. Projekt nemusí vyjadřovat stanoviska donorů.

Joomla SEF URLs by Artio

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací