Putovní výstava

putovni vystava banner cesta 2022

Putovní výstava Nadace dřevo pro život představuje projekty této nadace. Patří mezi ně soutěžní anketa Dřevěná stavba roku, studenská soutěž Stavby s vůní dřeva a osvětová kampaň Dřevo je cesta. Součástí výstavy jsou také katalogy dřevěných staveb, ze kterých si vyberete. Katalogy jsou plné inspirace a jsou pro vás zdarma. Putovní výstava se během roku objeví na všech důležitých stavebních veletrzích, výstavách a dalších zajímavých místech po celé České republice.

Kontakty

Mgr. Lenka Paclíková

Novinky k projektu Putovní výstava Nadace dřevo pro život

Nadace dřevo pro život se i v roce 2022 stala partnerem stavebního veletrhu For Wood

18. únor 2022

Zveme vás na přehlídku nejlepších dřevěných staveb roku 2021, které vám představíme v rámci Putovní výstavy Nadace dřevo pro život na letošním 14. ročníku veletrhu For Wood v Praze.

Veleton – Nadace představí své projekty na prvním on-line stavebním veletrhu roku 2022

21. leden 2022

Pozvánka na veletrh a na náš nadační stánek.

Nejlepší dřevěné stavby na veletrhu For Arch 2021

22. září 2021

Veletrh For Arch 21.–25. 9. v Praze představuje kromě nových trendů v bydlení také naši přehlídku nejlepších dřevěných staveb, a to v rámci Putovní výstavy Nadace dřevo pro život, kterou jsme umístili v hale č. 6.

Jaké novinky a trendy hýbou stavebnictvím? To ukáže FOR ARCH 2020

14. září 2020

Stavební veletrh FOR ARCH na podzim odstartuje již čtvrtou dekádu své existence.

Dřevěné stavby roku se představí na veletrhu v Brně

26. únor 2020

Od 26. do 29. února se na brněnském výstavišti koná přehlídka dodavatelů pro stavebnictví, zařízení interiérů i úpravu exteriérů budov, na které se představí i Putovní výstava Nadace dřevo pro život.

Přijďte za námi na FOR WOOD 2020 a vyhrajte

27. leden 2020

Nadace dřevo pro život bude mít i letos stánek ve vstupní hale č. 1 veletrhu FOR WOOD v pražských Letňanech.

FOR ARCH 2019: Komfort znamená mít teplo i chlad

12. září 2019

Jubilejní 30. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH se blíží. Ve dnech 17. až 21. září představí v PVA EXPO PRAHA novinky a trendy napříč odvětvími ve stavebnictví a chybět nebudou ani vystavovatelé oboru vytápění a větrání. A naše Putovní výstava tam nebude chybět. 

Je libo smrkový sirup nebo dubové hodiny?

21. únor 2019
Právě touto otázkou jsme vítali návštěvníky na veletrhu FOR WOOD 2019 v Praze. Na našem stánku si mohl každý vyplnit kvíz „S dřevem hravě – žiju zdravě“ a zasoutěžit si o originální dubové hodiny a dřevěné zubní kartáčky. Návštěvníkům, a to zejména dřevorádům z projektu Dřevo je cesta, jsme nabízeli také ochutnávku smrkového sirupu a březové mízy. Jejich lahodnou chutí byli příjemně překvapeni.
Více novinek tohoto projektu

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací