Kdo píše o Stavbách s vůní dřeva?

Novinka je ze dne: 13. květen 2020

Kdo píše o Stavbách s vůní dřeva?

V průběhu roku spolupracujeme s médii, abychom přilákali pozornost ke studentským nápadům a dřevěným stavbám. Nejužší spolupráce probíhá s našimi mediálními partnery, mezi které patří A+D magazín, Dřevařský magazín, Dřevostavitel.cz, Dřevo&stavby, Inspirati, Konstrukce, Stavebnictví a TZB-info. Tahle média určitě znáte, víte ale, na která témata se jednotlivé portály a magazíny specializují? Pojďme si je představit.

A+D magazín
A+D Magazín je on-line časopis, který se přidává k světové revoluci staveb ze dřeva jako jediného přirůstajícího materiálu na Zemi. Chceme inspirovat k tvorbě, obnově a zachování udržitelného a zdravého prostředí na život. Představujeme zejména invenční příklady z praxe v SR, ČR a střední Evropě, které ukazují, že je možné tvořit v souladu s přírodou a ne proti ní. A že je možné si vydobýt svoje místo na slunci a zároveň neškodit svému okolí. Je nejvyšší čas na „zelené“ uvažování a konání ve všech sférách tvorby. Přidejte se k nám.

Dřevařský magazín
Dřevařský magazín je odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby distribuovaný v ČR a SR od roku 2000. Je významným informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí. Vychází v tištěné i internetové podobě. Portál www.drevmag.com přináší aktuality a zajímavosti z odvětví zpracování dřeva. Mimo to obsahuje všechny odborné články publikované v DM. Dřevařský magazín spolu s informačním portálem www.drevmag.com a elektronickým magazínem Dřevmagletter tvoří synergicky propojenou trojici médií pokrývající celý dřevozpracující a nábytkářský průmysl v ČR a SR.

Dřevo&stavby
Plánujete stavět dřevostavbu a nevíte jakou a s kým? Chcete vědět, jak se vůbec v dřevostavbách žije? Nebo už zařizujete interiér takového domu a hledáte inspiraci? Časopis DŘEVO&stavby a jeho portál drevoastavby.cz Vám může na tyto a další otázky týkající se staveb na bázi dřeva odpovědět. Dvouměsíčník DŘEVO&stavby je zaměřen na stavbu, zařízení a bydlení v domech na bázi dřeva s důrazem na energetickou úspornost a výhody dřevostaveb, interiér a bydlení v nich. Je určen začínajícím stavebníkům, užitečné informace v něm najdou však i profesionálové z oboru. Více na www.drevoastavby.cz.

Dřevostavitel.cz
Dřevostavitel.cz je největší český server se zaměřením na dřevostavby. Za cíl si klade poskytovat čtenářům objektivní, nezávislé informace a i nadále pomáhat zvyšovat podíl dřevostaveb na českém trhu. Díky kvalitnímu obsahu si za dobu své existence (od roku 2011) vybudoval velkou důvěru svých čtenářů. O tom svědčí i stále rostoucí návštěvnost webu (přes 500 000 čtenářů každý měsíc), díky čemuž se Dřevostavitel zařadil mezi přední česká stavební media.

Inspirati
Časopis Inspirati je titul, jehož cílem je inspirace pro bydlení, design, architekturu a volný čas. Čtenářům poskytuje zajímavé informace o firmách, podnicích a společnostech, které v naší zemi máme, o jejich akcích, inovacích, nových produktech a službách a pomáhá je propojit s odbornou veřejností. S potěšením referujeme čtenářům také o řadě mezinárodních úspěchů českých společností. Podporujeme začínající umělce, dáváme prostor studentům. Jsme mediálními partnery různých zajímavých akcí a soutěží.

Konstrukce
Prestižní odborný časopis KONSTRUKCE, který vychází 6 x ročně, popisuje nejnovější trendy v tuzemském a zahraničním stavebnictví v širších technicko-ekonomických souvislostech. Periodikum je mediálním partnerem a spoluorganizátorem mnoha významných oborových konferencí. Čtenáři jsou investoři, developeři, architekti, statici, projektanti, stavební firmy, dodavatelé materiálů, technologií či software. Informace o proběhlých, realizovaných nebo plánovaných stavebních investicích jsou podávány v podobě tištěné, na www.konstrukce.cz, sociální síti Facebook. Připravuje se taktéž nový Newsletter.

Stavebnictví
Časopis Stavebnictví – časopis Stavebnictví je vysoce odborný recenzovaný měsíčník, určený pro kompletní odbornou veřejnost ve stavebnictví. Cílovou skupinou čtenářů jsou všichni členové České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI) a Svazu podnikatelů ve stavebnictví (SPS). Koncepce časopisu Stavebnictví má za cíl předat čtenářům komplexní informace o aktuálním dění ve stavebním oboru, představit a zhodnotit technicky zajímavé projekty a seznámit s jejich investiční přípravou a realizací. Dále pak upozorňuje na nové stavební výrobky či technologie. Časopis Stavebnictví vydává Informační centrum ČKAIT v auditovaném měsíčním nákladu 35 408 výtisků.

TZB-info.cz
TZB-info je největší portál pro stavebnictví, technická zařízení budov a úspory energií TZB-info je primárně určen pro profesionály, techniky, facility management a investory. Sesterským portálem je ESTAV.cz, určený pro širokou stavební veřejnost. ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví. Sleduje aktuální trendy v oblasti designu, architektury i techniky a vydává příručku Jak si koupit bydlení.

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací