Hlasujte v soutěži Stavby s vůní dřeva a vyhrajte romantický pobyt v korunách stromů

Novinka je ze dne: 26. červenec 2022

Hlasujte v soutěži Stavby s vůní dřeva a vyhrajte romantický pobyt v korunách stromů


Zajímá vás, jaká dřevěná díla přihlásili studenti do 10. ročníku oborové soutěže Stavby s vůní dřeva? Od 26. července si je můžete prohlédnout v galerii, kde si také rovnou můžete vybrat svého favorita a dát mu svůj hlas. Účastí v hlasování se navíc zařazujete do soutěže o originálně strávenou noc v korunách stromů v Treehouse Ještěd. Podívejte se, jaké krásy ze dřeva tvoří mladí studenti a jak pracují s přírodním obnovitelným materiálem.

Největší studentská soutěž v České republice zaměřená na dřevěné stavění letos probíhá již podesáté v řadě. Soutěž Stavby s vůní dřeva, organizovaná Nadací dřevo pro život, je určená studentům, kteří se chtějí laické veřejnosti pochlubit svou prací a talentem. Nadace dřevo pro život soutěží zároveň zdůrazňuje výhody dřevěných staveb a důležitost využívání dřeva jako obnovitelné suroviny. Na výherce soutěže také čekají skvělé ceny, a to jak v podobě finančních, tak věcných odměn.

Vítěze vybere odborná porota, laická veřejnost a partneři soutěže. Nadace může zároveň udělit i tzv. zvláštní ocenění pro návrh, který bude technicky, vizuálně nebo jinak výjimečný.

Hlasujte a vyhrajte zajímavý zážitek

Vyberte si z galerie letošních přihlášených děl to, které vás nejvíce oslovilo a svým hlasem podpořte jeho tvůrce. Pokud se na vás usměje štěstí, budete vylosováni a získáte poukaz na jednu noc, kterou prožijete opravdu stylově – na stromě, respektive v dřevěném domku v koruně stromu s výhledem na Ještěd. Naprosto unikátní zážitek vás přivede do jiného světa a zregeneruje vaše tělo i mysl. Návod jak hlasovat a zařadit se tak do soutěže naleznete zde.

 

Vítěz bude znám v září

Výsledky letošního ročníku studentské soutěže Stavby s vůní dřeva budou slavnostně vyhlášeny 15. září 2022. Sledujte stránky www.stavbysvunidreva.cz, kde se včas dozvíte veškeré informace.

2022 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací