Bonus pro první soutěžící: Ulov si dřevěné ponožky!

Novinka je ze dne: 13. květen 2020

Bonus pro první soutěžící: Ulov si dřevěné ponožky!

Největší studentská soutěž zaměřená na dřevěné stavění je tady!  Přihlas svůj návrh dřevěné stavby nebo konstrukce a vyhraj ceny za 200 000,- Kč!

Fantazii se meze nekladou. Přihlásit můžeš návrh rodinného domu, školy, rozhledny, lávky apod. Přihlášení je kompletně on-line a můžeš přihlásit i své školní projekty (např. bakalářské nebo diplomové práce).

Dřevěné ponožky do 31. 5. jako BONUS

BONUS PRO PRVNÍ SOUTĚŽÍCÍ: Pokud se přihlásíš do 31. května, získáš dárek: dřevěné ponožky. Ponožky jsou vyrobeny z viskózy z českého buku a do soutěže je věnovala společnost Lesy ČR, s. p. Pozor, počet párů je omezen. Čím dřív se tedy přihlásíš, tím jistěji je získáš. Ponožky ti zašleme poštou nebo je osobně předáme na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže, které se uskuteční v úterý 22. 9. 2020 v Praze.

Ceny v celkové hodnotě 200 000 Kč pro vítěze

Pokud je chceš vyhrát, svou dřevěnou stavbu nebo konstrukci musíš na našem webu přihlásit do 30. června do 12:00 poledne. Soutěžit můžeš ve dvou kategoriích:

📌 Dřevěné stavby – malé
📌 Dřevěné stavby – velké

Přesná pravidla si přečti v soutěžních podmínkách. Téma ročníku je Dřevo je život.

Soutěžní díla bude posuzovat odborná porota složená z architektů, stavebních inženýrů a investorů. Dále bude pro vaše soutěžní díla hlasovat i široká veřejnost. Odměněny budou také nejlepší návrhy s použitím OSB desek a CLT panelů.

Váháš s přihláškou? Přečti si 10 důvodů, proč se přihlásit.

Sleduj naše novinky na na naší facebooké události a Instagramu a budeš v obraze.

Těšíme se na vaše nápady!

2021 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací