Nový pracovní portál pro lesnicko-dřevařský sektor

Novinka je ze dne: 01. listopad 2018

Nadace dřevo pro život spustila nový pracovní portál pro lesnicko-dřevařský sektor s názvem

Kariéra s vůní dřeva – kavárna pracovních příležitostí!

Portál propojuje svět dřevařských a lesnických firem se světem studentů a absolventů. Tyto dva světy se navzájem potřebují, ale často se míjejí, protože o sobě nemají ty správné informace ve správnou chvíli. A právě to by měl projekt Kariéra s vůní dřeva nabídnout – propojení zaměstnavatelů, kterým chybí kvalifikovaní zaměstnanci, se studenty a absolventy právě v tu chvíli, kdy hledají zajímavé pracovní nabídky v lesnicko-dřevařském oboru.

Naším cílem je vytvářet příjemné a přátelské prostředí, kde se můžou zaměstnavatelé se studenty v klidu potkat, zjistit o sobě více a nalézt společnou řeč. Stejně jako by se setkali nad šálkem dobré kávy – nejdříve tím virtuálním, a později třeba i skutečným. Tato myšlenka se odráží i v logu projektu, které symbolizuje místo vhodné pro setkávání a navazování nových pracovních vztahů.

 

banner ksvd851 315

 

Máte zájem se do projektu zapojit?

  1. Napište vedoucí projektu Elišce Morcinkové na e-mail e.morcinkova@drevoprozivot.cz.
    • Tento projekt je určen exkluzivně pro firmy v projektu Dřevo je cesta a studenty ze soutěže Stavby s vůní dřeva. Pokud jste do projektů zapojeni, obratem vám pošleme přihlašovací údaje.
    • Pokud v projektech zapojeni nejste, poradíme vám, jak můžete dále postupovat.
  2. Až se přihlásíte, založte si profil, vložte inzerát a vyhledávejte studenty nebo firmy z vašeho okolí.

 

Na webu se v novém roce objeví články o trendech v personalistice a praktické rady. Na  jedno z témat – Jak na nábor zaměstnanců – přednášely na říjnovém setkání Dřevo je cesta v Praze i Lucie Menclová a Zuzana Kovářová. Pokud vás téma zajímá, jejich tipy si už teď přečtěte zde.

 

Joomla SEF URLs by Artio

2020 © Nadace dřevo pro život - Oficiální webové stránky, všechna práva vyhrazena. / Kontakt / Ochrana osobních údajů

Správce webových stránek UBK s.r.o.

Používáme technologie, jako jsou soubory cookie, abychom mohli přizpůsobovat obsah a reklamy, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat provoz na webu. Informace o vašem používání webu také sdílíme s našimi důvěryhodnými partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýz.
Souhlasím Více informací